PINK

Een  schilderij van een flamingo

24x30 cm 

Acryl verf op linnen

 

€ 395,-

 

Elk kunstwerk is uniek – en sommige raken precies op het juiste moment.

Reizen met de camper is naast schilderen mijn tweede grote passie — de vrijheid, het onderweg zijn, het ontdekken van nieuwe plekken. Tijdens  onze reizen door Europa, samen met mijn man en onze kat Bolletje, miste ik één ding: het schilderen van dieren. 

Omdat ik niet zonder schilderen kan, vond ik een manier om die twee werelden te combineren. Met acrylverf en kleine doeken van 24x30 cm ontstond het idee voor  L’Art Nomade — een serie dierenschilderijtjes, gemaakt onderweg, vanuit mijn reizende "atelier".

Ik werk aan een soort dieren-bucketlist: een lange lijst van dieren die ik ooit nog op het doek wil vastleggen. Onderweg schilder ik ze.

 

Zo is deze flamingo tot stand gekomen aan de Côte d'Azur! Op een schitterende plekje aan de middellandse zee.

Roquebrune-sur-Argens om precies te zijn.

24x30 cm 

Acrylverf op doek

 

€ 395,-

 

Voel je een klik met dit werk? Wacht dan niet te lang... 

ingelijst in een strakke zwarte baklijst.
Het kunstwerk is professioneel ingelijst en klaar om op te hangen. 

 

Origineel en uniek acrylverfschilderij
Dit is een uniek kunstwerk – een met de hand geschilderd origineel, geen reproductie of print.

 

Gesigneerd en geleverd met echtheidscertificaat
Het schilderij is persoonlijk door mij gesigneerd en wordt geleverd met een certificaat van echtheid.

 

Let op: kleuren kunnen iets afwijken
Door verschillen in scherminstellingen en belichting kan de kleur in het echt iets afwijken van wat je online ziet.

 

Bekijk het schilderij in mijn atelier in Vessem
Je bent van harte welkom om het werk in het echt te komen bekijken. Neem gerust contact op om een afspraak te maken.

 

Wereldwijde verzending of afhalen in het atelier
Het schilderij wordt zorgvuldig verpakt en wereldwijd verzonden, of kan op afspraak bij mijn atelier worden opgehaald.